Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

TEKNOFEST 2024 TEKNOLOJİ YARIŞMALARI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI...

2024 TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Teknoloji Yarışmaları için Başvurular Başladı... Festival   ile   ilgili   detaylı   bilgiye   https://www.teknofest.org/   ve https://www.teknofest.org/en/ adreslerinden ulaşılabilmektedir.
TEKNOFEST 2024 YARIŞMASI.png

Kültür ve Turizm Bakanlığımızın Paydaşı Olduğu, Dünyanın En Büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'te, “Turizm Teknolojileri Yarışması” Düzenlenecek Olan Teknoloji Yarışmaları Arasında Yerini Aldı.

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali; Ocak 2017 tarihinde hayata geçen ve Türkiye'nin millî teknoloji hamlesini gerçekleştirmesi ve teknoloji üreten bir topluma dönüşmesini temel hedefi olarak benimseyen, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen, Kültür ve Turizm Bakanlığımızın da paydaşı olduğu, Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarının paydaş olarak yer aldığı önemli bir uluslararası etkinlik. Her yıl gelişerek büyüyen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl Adana'da gerçekleştiriliyor.

 T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın da paydaşı olduğu, bu yıl teknoloji yarışmaları arasında düzenlenecek olan 'Turizm Teknolojileri Yarışması', dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali  TEKNOFEST'te  beşinci  kez  yerini  almıştır.  TEKNOFEST Havacılık, Uzay  ve  Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen gösterilere, aktivitelere ve seminerlere ziyaret ücretsiz olup herkese açık   olacaktır.   Festival   ile   ilgili   detaylı   bilgiye   https://www.teknofest.org/   ve https://www.teknofest.org/en/ adreslerinden ulaşılabilmektedir.